Reklama

Reklama

Fury-Kliczko: walka ma się odbyć 29 października

Wygląda na to, że po wielu zawirowaniach termin walki rewanżowej pomiędzy Tysonem Furym (25-0, 18 KO) a Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO) w końcu zostanie potwierdzony. Pięściarze mają się zmierzyć 29 października.

"Czuję, że w końcu się udało, spodziewajcie się ogłoszenia już wkrótce. Dużo syfu związanego z polityką, ale mam nadzieję, że to już załatwione. 29 października, Manchester Arena. Zawodnicy są gotowi, prawnicy i promotorzy również" - oznajmił w niedzielę na Twitterze Peter Fury, wujek i trener mistrza wagi ciężkiej.

Reklama

Początkowo pojedynek rewanżowy miał się odbyć w lipcu, ale Anglik doznał kontuzji i plany trzeba było zmienić. Walka ponownie stanęła pod znakiem zapytania kilka tygodni temu, kiedy Ukrainiec poinformował, że pozwie przeciwnika do sądu w związku z nieustającymi próbami ingerencji w ustalenia kontraktowe.

Pierwszą potyczkę, która w listopadzie ubiegłego roku odbyła się w Duesseldorfie, Fury wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Stawką rewanżu będą pasy WBA Super, WBO oraz IBO.

Dowiedz się więcej na temat: Tyson Fury | Władimir Kliczko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje