Reklama

Reklama

Frank Warren potwierdza: Mike Tyson złożył ofertę Tysonowi Fury'emu

Frank Warren potwierdził, że mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) otrzymał ofertę walki z Mikiem Tysonem (50-6, 44 KO). Promotor bokserski uważa jednak, że powrót "Bestii" na ringu do zły pomysł.

Mike Tyson ostatnio rozpala wyobraźnię fanów pięściarstwa. "Żelazny Mike" w licznych filmach publikowanych w mediach społecznościowych chwali się wysportowaną sylwetką, a podczas treningów pokazuje, że mimo 54 lat nie stracił swojej szybkości. W ten sposób były mistrz wagi ciężkiej szykuje się do powrotu na ring.

Reklama

W mediach pojawiły się liczne spekulacje na temat ewentualnego rywala Mike'a Tysona. Najczęściej padało nazwisko Evandera Holyfielda, ale również Shannona Briggsa.

W ubiegłym miesiącu "Król Cyganów" ujawnił, że zgodził się przyjąć ofertę "Żelaznego Mike'a". Mieliby skrzyżować rękawice w ramach akcji charytatywnej.

Warren, który promuje Fury'ego wraz z szefem Top Rank Bobem Arumem, twierdzi, że nie odegra żadnej roli w tym przedsięwzięciu. "Oferta została mu złożona przez Tysona" - przyznał Warren w rozmowie z "Metro". "Była rozmowa na ten tema, ale nie ze mną. Szczerze mówiąc, nie interesuje mnie to" - dodał.

Dowiedz się więcej na temat: Mike Tyson | Tyson Fury | Frank Warren

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama