Reklama

Reklama

Fonfara do Stevensona: Tym razem nie wstaniesz

Andrzej Fonfara (26-3, 15 KO) na jednym z portali społecznościowych wyzwał otwarcie Adonisa Stevensona (25-1, 21 KO) do rewanżu. Pojedynek miałby odbyć się kwietniu. Polak zapowiedział, że tym razem "Superman" po jego ciosie nie wstanie.

"Jeśli chcesz znowu zaliczyć nokdaun... Jestem gotowy walczyć 4 kwietnia, ale tym razem obiecuję, że nie wstaniesz..." - napisał między innymi Andrzej. W kolejnym wpisie adresowanym również do telewizji Showtime i federacji WBC, dodał: "Zróbmy to ponownie".

W pierwszym pojedynku "Polski Książę" był dwukrotnie liczony. Mimo tego zdołał posłać Stevensona na deski, a swoją postawą wzbudzić sporą sensację, choć walkę przegrał na punkty.

W miniony piątek Adonis wygrał przez nokaut z Dimitrijem Suchockim (22-3, 16 KO). Nieskomplikowany sposób w jaki "Superman" rozbił Suchockiego, który do tej walki również był zaliczony do czołówki wagi półciężkiej, powoduje, że Fonfara nie stoi na straconej pozycji w rewanżu z Kanadyjczykiem.

Po tym pojedynku promotor championa WBC nie wykluczył walki z Fonfarą. "Wybierzemy na kwiecień najlepszego dostępnego rywala i Adonis postara się znów o nokaut. Na pewno złożymy więc ofertę drużynie Fonfary. Mój zawodnik chce udowodnić, że stać go na zwycięstwo z Polakiem przed czasem" - powiedział Yvon Michel.

Rewanż podbudowanego kolejnym nokautem Stevensona z Fonfarą, który z kolei uwierzył we własne możliwości na szczycie dywizji półciężkiej, zapowiada się więc niezwykle ciekawie.

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Fonfara | Adonis Stevenson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama