Reklama

Reklama

Fonfara do Hopkinsa: Nie zapominaj o mnie

Bernard Hopkins (55-6-2, 32 KO) nie ma wątpliwości, że Adonis Stevenson (23-1, 20 KO) rozprawi się 24 maja w Montrealu z Andrzejem Fonfarą (25-2, 15 KO) i oświadczył, że sam chętnie wybierze się potem do Kanady, aby stanąć w szranki z czempionem WBC. "Polski Książę" zamierza mu jednak pokrzyżować plany.

"Nie zapominajcie, że ja też uczestniczę w tej grze" - zaapelował Fonfara na Twitterze do Hopkinsa i telewizji Showtime. "Pokonam Stevensona 24 maja w Montrealu!"

Polak nie jest faworytem majowej potyczki, ale mocno wierzy, że może sprawić niespodziankę. Richard Schaefer z Golden Boy Promotions przymierza się już tymczasem do organizacji starcia Hopkinsa ze Stevensonem.

"To doskonałe zestawienie, duża walka dla obu. Załatwię to" - zapewnił po zwycięstwie Amerykanina nad Beibutem Szumenowem.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy