Reklama

Reklama

Fonfara będzie walczył na gali Adamka

"W środę rano podpisałem kontrakt na swoją walkę na gali Tomasza Adamka 9 kwietnia w hali Prudential Center w Newark, na której Tomasz zmierzy się z z Irlandyczkiem Kevinem McBride'em (35-8-1, 29 KO)" - powiedział Andrzej Fonfara (16-2, 6 KO).

"Bardzo się cieszę i chciałbym podziękować Ziggiemu Rozalskiemu i Tomkowi za danie mi tej szansy. Będzie to doskonała okazja bym zaprezentował się polskim kibicom w New Jersey i Nowym Jorku" - dodał zadowolony Fonfara.

Polski pięściarz ma na swoim koncie zwycięstwo przez nokaut techniczny nad Adamem Jaco (9-4, 4 KO) na styczniowej gali w UFC Pavilion w Chicago. Marek Fonfara brat Andrzeja, i jednocześnie jego menedżer, także nie ukrywa swego zadowolenia. "Ziggi Rozalski zaproponował nam bardzo dobre warunki, negocjacje z nim to sama przyjemność. On wie jak robić biznes w boksie" - podkreślił.

Reklama

"Uważam, że trzeba pomagać młodym, polskim pięściarzom. Sam kiedyś zaczynałem i wiem, jak ważne jest by ktoś dał ci szansę. Dobrze, że Andrzej zaboksuje ze mną na gali" - powiedział Tomasz Adamek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje