Reklama

Reklama

Floyd Mayweather vs Conor McGregor. Lennox Lewis wyśmiał walkę

Wielka gwiazda boksu Floyd Mayweather Jr. i mistrz UFC Conor McGregor zmierzą się w jednej z najgłośniejszych i najprawdopodobniej najdroższych walk w historii już 26 sierpnia. Dawny mistrz wagi ciężkiej Lennox Lewis wyśmiał ten pomysł.

Jak spekuluje się w mediach, Floyd Mayweather za walkę ma zainkasować ok. 100 mln dolarów. Jego rywal, niewiele mniej, bo aż 80 mln.

Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 154 funtów (69,84 kg) i dystansie 12 rund. Gala ma odbyć się 26 sierpnia w Las Vegas, a transmitować będzie ją za pośrednictwem PPV stacja Showtime.

"Nie mogę traktować tego poważnie. Mayweather jest najlepszy w swojej wadze i nikt nie może pokonać go w boksie" - skomentował Lewis.

"Dla mnie to po prostu śmieszne" - powiedział.

"Nie zapłaciłbym za PPV, ale ciekaw jestem wyniku. Ja już wiem, kto wygra, więc nie ma sensu oglądać" - dodał Lewis, były niekwestionowany zawodowy mistrz świata w wadze ciężkiej.

Reklama

Floyd Mayweather Junior to były mistrz świata pięciu kategorii wagowych. Wygrał każdy z 49 pojedynków, z czego 26 przez nokaut. Conor McGeregor jest największą gwiazdą MMA i czempionem UFC w dwóch kategoriach wagowych. Jako pierwszy zdobył dwa pasy w wadze lekkiej i piórkowej.

MZ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje