Reklama

Reklama

Floyd Mayweather Senior zostanie trenerem Marka Jędrzejewskiego?

Te informacje brzmią sensacyjnie, ale coś jest na rzeczy. Pięściarz Marek Jędrzejewski może trafić pod skrzydła słynnego szkoleniowca Floyda Mayweathera Seniora, ojca jednego z najlepszych pięściarzy w historii boksu zawodowego - Floyda Mayweathera Juniora.

O sprawie poinformował branżowy portal ringpolska.pl, który odbył rozmowę z promotorem polskiego zawodnika Krzysztofem Jaszczukiem.

Reklama

Okazuje się, że niedawno, podczas pobytu w Las Vegas, doszło do spotkania zawodnika z Floydem Mayweatherem Seniorem, przy okazji pojedynku jego syna z Conorem McGregorem.

Jaszczuk, będący szefem grupy First Punch Box Promotion utrzymuje, że jego podopieczny zrobił wielkie wrażenie na charyzmatycznym trenerze, który miał okazję już wcześniej oglądać jeden z nokautów pięściarza.

"Maywethaer zaprosił nas do swojego gymu i zadeklarował, że chętnie zaopiekuje się Markiem. Musiałem mu niestety wyjaśnić, że póki co pracujemy nad zdobyciem wizy amerykańskiej, lecz on gotów był zacząć trenować Marka ‘od zaraz’" - cytuje promotora ringpolska.pl.

27-letni Jędrzejewski jest niepokonany w 11 walkach zawodowych, z których dziesięć rozstrzygnął przed czasem.

Ostatni pojedynek Polak stoczył w listopadzie, nokautując efektownie na gali w Niemczech Manuela Buchheita i zdobywając pas GBU Continental kategorii super piórkowej.

Art

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje