Reklama

Reklama

Floyd Mayweather Jr skrytykował Adriena Bronera. Ostra odpowiedź

Kolejny kryzys w braterstwie. Floyd Mayweather Jr skrytykował Adriena Bronera (31-2, 23 KO) za jego ostatni wybryk, a w odpowiedzi młody Amerykanin stwierdził, aby się od niego "od...".

Wszystko zaczęło się od publikacji filmu zarejestrowanego w supermarkecie Walmart. Na nagraniu widać reakcję Bronera, gdy po zakupach kasjer wydaje mu resztę. "On pewnie nie wie. Jestem AB, nie potrzebuję żadnej reszty, brachu!" - mówi 26-latek i rzuca pieniądze na ziemię.

Mayweather, o którym swego czasu Broner mówił, że jest dla niego jak starszy brat, z niesmakiem obejrzał tę scenę.

"W pewien sposób zraniło to moje uczucia. Zachowywał się tak, jakby kasjer nie wiedział, kim on jest, a prawda jest taka, że wiele osób w sklepie nie wiedziało, kim jest. Jak dochodzisz do pewnego poziomu, powinieneś mieć ludzi, którzy robią zakupy za ciebie. Do miejsc takich jak Walmart chodzisz po to, żeby zaoszczędzić. Adrien jest oczywiście młody i nadal się uczy, ale niebawem może być już za późno. Nie rozumiem tego. Szkodzi samemu sobie. Przed nim naprawdę dużo nauki" - skomentował.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Mayweather krytykuje Bronera za jego zachowanie. Pięściarz z Cincinnati nie ukrywa, że ma już dość ciągłych peror ze strony starszego rodaka.

"Czarnuchu, jak miałeś te procesy ze swoją mamuśką, jak mówili, że ją lałeś, jakbyś walczył z Cotto, ja się nie wtryniałem. Nie mówiłem, że powinieneś zrobić to czy tamto. Mówiłem: "J... to wszystko, mój czarnuch tego nie zrobił". Nie mówiłem, że Floyd szkodzi samemu sobie" - stwierdził.

"Jesteś tym samym czarnuchem, który cztery czy pięć lat temu palił pieniądze w klubie. Masz 39 lat, czyli wtedy miałeś, 34-35. Ja nic nie mówiłem. Byłem zmotywowany, aby pewnego dnia móc rozrzucić pieniądze w Walmarcie. Przestań źle o mnie mówić, bracie. Zaczynam myśleć, że sugerujesz, żebym się od.... Sam się od..., czarnuchu. Jest jak jest, brachu. Uważam cię za czarnucha z dobrym sercem, ale nie chcesz, aby komuś powodziło się lepiej niż tobie" - dodał.

Broner kolejną walkę stoczy 1 kwietnia w Waszyngtonie. Jego rywalem będzie Ashley Theophane (39-6-1, 11 KO), pięściarz promowany przez Mayweathera, a w stawce znajdzie się pas WBA Super w dywizji super lekkiej.

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje