Reklama

Reklama

Floyd Mayweather Jr. Na co wydaje pieniądze najbogatszy sportowiec?

​Floyd Mayweather Junior to najbogatszy sportowiec na świecie. Na zawodowych ringach amerykański pięściarz zarobił prawie 400 mln dolarów. Popularny "Money" uwielbia chwalić się swoim majątkiem. Sprawdźcie, na co wydaje pieniądze gwiazdor boksu!

Amerykanin Floyd Mayweather Junior nie może narzekać na brak gotówki. 39-letni pięściarz jest najlepiej zarabiającym sportowcem na świecie. Magazyn "Forbes" obliczył, że w czasie kariery na ringu popularny "Money" (ang. pieniądze) zarobił prawie 400 mln dolarów.

Reklama

Mayweather wygrał wszystkie 49 walk, jakie stoczył na zawodowym ringu, z czego aż 26 razy znokautował swoich przeciwników. Podczas imponującej kariery mierzył się z największymi mistrzami szermierki na pięści, m.in. Oscarem De La Hoyą czy Manny’m Pacquiao.

Amerykanin zdobył wszystkie najbardziej znaczące tytuły w boksie zawodowym, ale wielokrotnie podkreślał, że to wcale nie mistrzowskie pasy motywują go do walki, ale... ogromne pieniądze! "Kocham wygrywać, bo kocham pieniądze. Uwielbiam życie w przepychu i luksusie" - mówił.

"Money" nie grzeszy skromnością i na każdym kroku chwali się swoim bogactwem. 

Sprawdźcie, na co wydaje pieniądze najbogatszy sportowiec na świecie!

CZYTAJ DALEJ - KLIKNIJ TUTAJ!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje