Reklama

Reklama

Floyd Mayweather gotowy zmierzyć się z Conorem McGregorem

​To może być walka stulecia! Słynny bokser Floyd Mayweather Junior nie wyklucza, że już we wrześniu stoczy pojedynek z gwiazdą MMA Conorem McGregorem.

Floyd Mayweather (49-0, 26 KO) po ostatniej walce z Andre Berto ogłosił zakończenie kariery, ale wygląda na to, że legendarny bokser jest gotowy przerwać emeryturę i wrócić na ring. Amerykanin nie wyklucza starcia z największą gwiazdą MMA - Irlandczykiem Conorem McGregorem (19-3, 17 KO).

"Taka walka jest możliwa. Plotki, które ostatnio słyszycie to plotki, które sam rozpocząłem. Może to nie tylko plotki? Trzymajcie kciuki, może zobaczycie walkę boksera z mistrzem MMA" - powiedział Mayweather.

Już wiadomo, że ewentualny pojedynek byłby jednym z najbardziej kasowych w historii sportów walki. Amerykanin dostałby za niego przynajmniej 100 mln dolarów, McGregor jedną dziesiątą tej kwoty.

Reklama

Obie gwiazdy chciałyby doprowadzić do tego starcia, a Irlandczyk umieścił już nawet na swoim Twitterze zdjęcie, na którym stoi twarzą w twarz z Amerykaninem. Czy hitowy pojedynek dojdzie do skutku?

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama