Reklama

Reklama

Floyd Mayweather: Dostałem dwa miliony dolarów za krótki filmik

​Najlepiej zarabiający pięściarz wszech czasów, Floyd Mayweather dwukrotnie skomentował nagranie, które kilka dni temu pojawiło w mediach społecznościowych. W tym krótkim nagraniu Floyd dziękuje organizatorom spotkania w Arabii Saudyjskiej, podczas którego rozmawiano o walce Mayweather vs Pacquiao II. Amerykanin szybko jednak uciął pogłoski o rewanżu z Filipińczykiem.

- W sieci krąży nagranie, które powstało w Arabii Saudyjskiej osiem miesięcy temu. Mówię w nim o rewanżu z Mannym Pacquiao. Otrzymałem ponad dwa miliony dolarów za nakręcenie tej wypowiedzi. Prawda jest taka, że do tej walki nigdy nie dojdzie. A teraz popatrzcie na pieniądze, które dostałem za ten filmik. Kto jest teraz mądralą? Zarabiam miliony za dziesięciosekundowe filmiki - powiedział Mayweather.

Reklama

- Rozmawiałem w Arabii Saudyjskiej o różnych eventach, o zorganizowaniu różnych walk z moim udziałem, ale ludzie, z którymi się spotkałem, chcieli, żebym mówił w nagraniu o walce z Mannym Pacquiao. W tej chwili natomiast nie są prowadzone żadne rozmowy o rewanżu. On się nie odbędzie - dodał ''Money'', który pokonał Filipińczyka jednogłośnie na punkty w maju 2015 roku w pojedynku, który ustanowił m.in. rekord sprzedaży PPV (4,6 miliona subskrypcji).

Dowiedz się więcej na temat: Floyd Mayweather | Manny Pacquiao | boks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje