Reklama

Reklama

Fight Night 9: Gołota vs. Nicholson – Pożegnanie. Pojedynek dziewcząt i inne atrakcje

Coraz więcej szczegółów napływa na temat pożegnania Andrzeja Gołoty, który w ostatniej walce zmierzy się z Danellem Nicholsonem. Gala odbędzie się 25 października w Częstochowie.

Podczas gali "Fight Night 9: Gołota vs. Nicholson - Pożegnanie" dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku dziewcząt, w którym wystąpi 11-letnia, mieszkająca w Kanadzie Alexas Kubicki. Ambicją Alexas jest udział w igrzyskach olimpijskich w 2020 i 2024 roku.

Kubicki nie tylko uprawia boks, ale - jak przystało na kogoś pochodzącego z Kanady - gra również w hokeja, stawia jednak zdecydowanie na pięściarstwo.

Oprócz tej potyczki, 25 października w Częstochowie, odbędzie się siedem profesjonalnych pojedynków bokserskich oraz jedna walka w formule K-1.

Reklama

Już dziś wiadomo że w jednym z nich zobaczymy Kamila Bazelaka i Adama Koprowskiego. Będzie to pojedynek rewanżowy. W pierwszej potyczce obu tych zawodników na punkty wygrał Koprowski.

W innym, pięściarskim boju częstochowskiej gali zmierzą się Dawid Kwiatkowski i Andrei Staliarchiuk. To również będzie walka rewanżowa. W pierwszym pojedynku, w 2012 roku, lepszy był Białorusin. Także Białorusin, Andrei Dolhozhyieu, będzie walczył z innym Polakiem, Łukaszem Wawrzyczkiem.

Główną atrakcja wieczoru będzie pożegnalne starcie Andrzeja Gołoty z Danellem Nicholsonem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama