Reklama

Reklama

Felix Sturm na dopingu? Grozi mu więzienie

Niemiecka prokuratura wszczęła śledztwo kryminalne przeciwko Feliksowi Sturmowi (40-5-3, 18 KO) w związku z podejrzeniem o stosowanie dopingu.

Prokuratura w Kolonii poinformowała, że 37-letni zawodnik jest podejrzewany o pogwałcenie nowego niemieckiego prawa antydopingowego, za co grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

W organizmie Sturma wykryto stanozolol po jego pojedynku z Fiodorem Czudinowem (14-1, 10 KO) w lutym br. w Oberhausen. Sturm wygrał tę walkę decyzją sędziów dwa do remisu, rewanżując się Rosjaninowi za porażkę z ubiegłego roku i zdobywając pas WBA Super w wadze super średniej.

Niemiec zaprzecza, jakoby stosował niedozwolony środek. Jak dotąd nie otwarto jeszcze próbki B.

Reklama

Niedawno Sturm, w przeszłości Adnan Catić, przeprowadził się do Bośni - ojczyzny swoich rodziców.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama