Reklama

Reklama

Ewa Brodnicka vs. Nozipho Bell. Polka w limicie wagi

Ewa Brodnicka (15-0, 2 KO) będzie bronić w piątek (26 października) w Lublinie po raz drugi tytułu mistrzyni świata federacji WBO kategorii super piórkowej (junior lekkiej). Ewa wygrała już pierwsze starcie, mieszcząc się w limicie 58,95 kg.

Rywalką Polki będzie Nozipho Bell (8-1-1, 3 KO) z Republiki Południowej Afryki.

Przeciwniczka Brodnickiej ma 29 lat. Na profesjonalnych ringach walczy od 2013 roku. Nie miała doświadczenia w boksie amatorskim i nigdy wcześniej nie walczyła poza RPA.

Polka również debiutowała w 2013 roku, ale wcześniej walczyła w boksie olimpijskim, w którym zdobywała medale mistrzostw Polski i Unii Europejskiej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy