Reklama

Reklama

Ewa Brodnicka sprowokowana przez Ewę Piątkowską podczas ceremonii ważenia

Nietuzinkową stylizację wymyśliła sobie mistrzyni świata Ewa Piątkowska, która na konferencji prasowej przed sobotnią galą PBN pojawiła się w charakterze gościa z… kołem ratunkowym. To oczywiste wyzwanie na rewanżowy pojedynek bohaterki jutrzejszej gali Ewy Brodnickiej, której rywalka Viviane Obenauf dopiero wieczorem dotarła do Trójmiasta.

Takiego widowiska ze strony zazwyczaj powściągliwej Piątkowskiej nikt się nie spodziewał. Aktualna mistrzyni świata tuż przed rozpoczęciem medialnej ceremonii ważenia pojawiła się w sukience, na którą przywdziała wielkie koło ratunkowe.

Reklama

W ten sposób nawiązała do swojej walki z Brodnicką z września 2015 roku, która zakończyła się dyskusyjną wygraną "Kleo". Wówczas najwięcej kontrowersji wzbudzał ochraniacz Brodnickiej, który zdaniem wielu obserwatorów, zasłaniał korpus pięściarki na nieprzepisową wysokość, chroniąc ją przed ciosami na korpus.

Gdy mistrz ceremonii Waldemar Kasta wywołał na scenę Brodnicką, która dopiero wieczorem doczeka się przylotu ze Szwajcarii nowej rywalki Viviane Obenauf, na wagę nagle wskoczyła Piątkowska.

Po chwili bardzo efektownie, w pióropuszu i skromnej bieliźnie, zaprezentowała się sama Brodnicka, która najpierw nie dała się wyprowadzić z równowagi, ale schodząc z podestu ruszyła w kierunku rodaczki. Niewiele zabrakło, by pomiędzy zawodniczkami doszło do bójki, lecz w porę zostały rozdzielone.

Artur Gac z Gdańska

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Brodnicka | Ewa Piątkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje