Reklama

Reklama

Ewa Brodnicka przedłużyła kontrakt z Tymex Boxing Promotion

​Ewa Brodnicka (10-0, 2 KO), aktualna mistrzyni Europy wagi lekkiej, przedłużyła wygasającą umowę z grupą Tymex Boxing Promotion kierowaną przez Mariusza Grabowskiego. Dziś złożyła podpis pod długoterminowym kontraktem.

Nazywana popularnie "Cleo" zawodniczka miała zaboksować w ubiegłym miesiącu na gali Polsat Boxing Night z Anitą Torti w pierwszej obronie pasa EBU, jednak z walki wykluczyła ją kontuzja. Dziś jest już znacznie lepiej i powoli rozpoczęła delikatnie się ruszać.

- Jeśli nie będzie większych komplikacji, możemy się spodziewać powrotu Ewy na ring na przełomie sierpnia i września. To taki optymalny termin - powiedział Grabowski.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy