Reklama

Reklama

Ewa Brodnicka cięższa od Anity Torti po ważeniu przed galą w Łomiankach

Ewa Brodnicka (11-0, 2 KO) i Anita Torti (10-5-1, 3 KO) zmieściły się w limicie wagi lekkiej przed sobotnią walką o pas EBU na gali w Łomiankach. Polka na ceremonię ważenia przygotowała specjalną kreację.

Brodnicka i Torti miały się spotkać w ringu już w kwietniu w Krakowie, ale w ostatniej chwili Polka doznała kontuzji i ostatecznie do walki nie doszło. Dzień wcześniej była jednak w formie - podczas ceremonii ważenia. Zaprezentowała interesujący strój, który przykuwał uwagę fotoreporterów.

Tym razem było podobnie. Brodnicka weszła na wagę w skąpej spódniczce i masce na twarzy. Spiker zapowiedział, że za chwilę wejdzie "polska królowa boksu". Sądząc po kreacji, rzeczywiście można odnieść takie wrażenie.

"Królewskie" nie było natomiast zachowanie Brodnickiej. Polka prowokowała rywalkę, miała jej wiele do powiedzenia, a Torti z wielkim dystansem przyglądała się temu, co dzieje się podczas ważenia.

Brodnicka okazała się nieznacznie cięższa (60,8 kg) od Anity Torti (60,1 kg). Obie zmieściły się jednak w limicie wagi lekkiej.

Walka o pas EBU odbędzie się w sobotę w Łomiankach. Transmisja w Polsacie Sport.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama