Reklama

Reklama

Eubank junior o walce z Gołowkinem: Jestem w stanie go pobić

Chris Eubank junior (23-1, 18 KO) zmierzy się z Giennadijem Gołowkinem (35-0, 32 KO), za którą zarobi minimum trzy miliony funtów. W stawce będą oczywiście trzy pasy mistrza świata wagi średniej należące do Kazacha.

- Jesteśmy już bardzo blisko ostatecznego sfinalizowania tej walki. Za nami bardzo owocne rozmowy i spotkania, prawie wszystko jest już dogadane. Są jeszcze pewne szczegóły do uzgodnienia, lecz spodziewam się, że do końca tygodnia podpiszemy kontrakty - mówi Eddie Hearn, promotor Eubanka juniora.

Walka miałaby odbyć się we wrześniu w hali O2 Arena w Londynie. Wszystko oczywiście w systemie PPV.

- Obaj wyrazili chęć takiego spotkania, niech więc teraz udowodnią, że mówili na serio. Ale Eubank naprawdę chce tej potyczki. On nie rzucał słów na wiatr, tylko mówił cały czas śmiertelnie poważnie - dodał Hearn.

Reklama

Przypomnijmy, że zaraz po sobotnim zwycięstwie nad niepokonanym wcześniej Tomem Doranem (TKO 4) Anglik powtórzył swoje wcześniejsze deklaracje. - Naprawdę wierzę, że jestem w stanie go pobić, porozcinać i znokautować. Cokolwiek będę musiał zrobić, zrobię to i wygram. Wiem doskonale o tym, że potrafię przyjąć cios rywala i jak to na mnie wpływa. Tak więc ani trochę nie obawiam się siły uderzeń Gołowkina, o jakiej tyle słyszymy. Do tego moim zdaniem on jest bardzo wolny i łatwy do trafienia, a ja wykorzystałbym jego braki w obronie. Dochodzę do szczytu swojej kariery i chcę mu odebrać tytuły zwycięstwem przed czasem - stwierdził kilkadziesiąt godzin wcześniej Eubank junior.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje