Reklama

Reklama

Erkan Teper dwa razy przyłapany na dopingu!

Erkan Teper dwukrotnie wpadł za doping! Teraz czeka go długa dyskwalifikacja.

Wygląda na to, że Erkan Teper (15-0, 10 KO) ma więcej za uszami niż myśleliśmy. Niemiecka agencja DPA potwierdziła, że niepokonany "ciężki" został złapany na dopingu w lipcowej walce z Davidem Price'em. Znokautował wówczas ponad dwumetrowego Anglika i zdobył wakujący tytuł mistrza Europy. Ale to nie wszystko!

DPA informuje, że Teper wpadł również w pojedynku, w który zdobył pas Unii Europejskiej. To było półtora roku temu, kiedy zastopował Newfela Ouataha między szóstą a siódmą rundą.

Prezydent niemieckiego związku BDB Thomas Puetz przyznał w rozmowie z DPA, że zawieszenie Tepera potrwa prawdopodobnie dłużej niż rok. Co ciekawe Teper wpadł nie tylko na dopingu w organizmie, ale również na posiadaniu niedozwolonych substancji.

Reklama

Ciekawy w tym wszystkim jest fakt, że skoro Teper wpadł na dopingu już półtora roku temu, to dlaczego dotąd ta informacja była skrywana? Smrodek pozostaje...

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama