Reklama

Reklama

Eksperci Sky Sports nie wierzą w zwycięstwo Szpilki. Polak ma zakończyć na deskach!

Nikt z panelu ekspertów telewizji Sky Sports, która będzie transmitować w Wielkiej Brytanii pojedynek mistrza świata WBC w wadze ciężkiej Deontaya Wildera (35-0, 34 KO) z Arturem Szpilką (20-1, 15 KO), nie wierzy w zwycięstwo Polaka. Co więcej, wszyscy spodziewają się, że pięściarz z Wieliczki zakończy pojedynek w Barclays Center na deskach.

Johnny Nelson: - Myślę, że Wilder wygra przez nokaut. Jak będzie zmotywowany, to zwycięży na przestrzeni ośmiu rund.

Reklama

David Haye: - Nie wiem zbyt wiele na temat Szpilki, ale wiem, że Wilder potrafi mocno uderzać, i to przez 12 rund. Nie zapominajmy, że jest mistrzem i walczy u siebie. Będzie dobra walka. Spodziewam się nokautu.

Jim Watt: - Szpilka to niewygodny mańkut, ale stawiam na Wildera. Bardziej interesuje mnie sposób zwycięstwa i to, czy w końcu pokaże, że zadomowił się w roli mistrza świata. Liczę na nokaut.

Jamie Moore: - W przeciwieństwie do wielu ludzi nie uważam, że wynik tej walki jest z góry przesądzony. Myślę, że na początku Szpilka może boksować z powodzeniem, ale stawiam na Wildera przez nokaut w drugiej połowie walki.

Tony Bellew: - Pokonałem Szpilkę jako amator na jego podwórku. Łatwo go trafić, jest przewidywalny. Jedyne zagrożenie z jego strony dla Wildera - i to malutkie - to fakt, że jest mańkutem. Wilder może go zastopować w ciągu czterech rund.

Glenn McCrory: - Nie znam dobrze Szpilki, dużo za to słyszę o Josephie Parkerze, który znajduje się na drugiej stronie świata. Nie mogę sobie zatem wyobrazić, by Szpilka mógł sprawić Wilderowi jakieś problemy.

Carl Froch: - Szpilka na pewno będzie próbować, ale Wilder wygra dość komfortowo. Może zrobi coś więcej i wygra przez nokaut.

Pojedynek Szpilki z Wilderem rozpocznie się około 5.00 nad ranem w niedziele polskiego czasu. Galę na Brooklynie pokaże Polsat i Polsat Sport.

Dowiedz się więcej na temat: Artur Szpilka | Deontay Wilder | WBC

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje