Reklama

Reklama

Ekscesy. Julio Cesar Chavez Jr wylądował w łóżku z czterema kobietami

Po sromotnej porażce na ringu w Las Vegas z Saulem Alvarezem - pięściarz Julio Cesar Chavez Jr (50-3-1, 32 KO) znalazł pocieszenie w ramionach atrakcyjnych kobiet. Po obejrzeniu tego nagrania jego ojciec, słynny Julio Cesar Chavez, pewnie spali się ze wstydu...

W niedzielny poranek 31-letni Meksykanin przegrał każdą z dwunastu rund i uległ na punkty swojemu rodakowi Saulowi Alvarezowi (49-1-1, 34 KO). Swoją fatalną postawę tłumaczył potem m.in. tym, że prawie nic nie jadł przed walką, ponieważ musiał osiągnąć limit wagowy zakontraktowany na 164,5 funta. Stawka była duża, bo za każdy funt nadwagi zapłaciłby milion dolarów.

Podczas gdy świat boksu krytykował Julio za kolejny kiepski występ, były mistrz świata odpoczywał otoczony przez kobiety, które według jednego ze źródeł pracują jako prostytutki. Na zamieszczonym w sieci nagraniu widać, jak poobijany pięściarz leży w łóżku, na którym wraz z nim przebywają cztery panie. Rejestrujący wszystko telefonem mężczyzna zdejmuje jednej z nich spodnie, a druga chwali się po chwili, że sama ma "ładny tyłek", który za moment pokazuje.

Reklama

Komentując nagranie, meksykańskie media żartują, że znane powiedzenie o tym, że co się wydarzy w Las Vegas, zostaje w Las Vegas, traci aktualność w dobie mediów społecznościowych.

Chavez Jr zarobił za porażkę z "Canelo" gwarantowane 3 miliony dolarów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy