Reklama

Reklama

Edwin Rodriguez chce walki z Andrzejem Fonfarą

W kuluarach mówi się o możliwym pojedynku Edwina Rodrigueza (27-1, 18 KO) z Andrzejem Fonfarą (27-3, 16 KO) w okolicach września. "La Bomba" z Dominikany nie ukrywa nawet, że interesuje go starcie z "Polskim Księciem" z Chicago.

Rodriguez po porażce z Andre Wardem awansował do wagi półciężkiej i zanotował trzy zwycięstwa. Ostatnie - dziesięć dni temu, gdy odprawił niepokonanego dotąd Craiga Bakera w trzeciej odsłonie. Teraz chciałby zaatakować Adonisa Stevensona (26-1, 21 KO) i należący do niego pas federacji WBC.

"Zawsze chciałem mierzyć się z najlepszymi, a najlepszym w mojej wadze jest właśnie Stevenson. Ale jeśli nie dostanę takiej szansy, to chciałbym spotkać się z Andrzejem Fonfarą, Lucianem Bute bądź Jeanem Pascalem. Te trzy nazwiska poprowadzą mnie do Kanady i Stevensona" - uważa Rodriguez.

"Po przenosinach w górę nie straciłem nic ze swojej szybkości czy sposobu poruszania się, a na pewno zyskałem na sile. Jestem gotowy na najlepszych w wadze półciężkiej, nawet Fonfarę. Moim zdaniem to byłaby bardzo dobra walka" - dodał 30-letni reprezentant Dominikany.

Reklama


Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Fonfara

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje