Reklama

Reklama

Eddie Hearn: Nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi od Wildera

Promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) Eddie Hearn twierdzi, że pomimo licznych prób kontaktu nie uzyskał żadnej odpowiedzi od obozu Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) w sprawie hitowej walki unifikacyjnej w wadze ciężkiej.

Joshua wróci na ring 13 kwietnia w Londynie. Chciałby się zmierzyć z Wilderem, ale Eddie Hearn obawia się, że Amerykanie mają inne plany.

- Desperacko chcemy walczyć z Wilderem 13 kwietnia. Składaliśmy mu coraz lepsze oferty, nie tylko sumy gwarantowane, ale także podział zysków. Dostałby znacznie więcej niż kiedykolwiek w życiu, jednak pewnego poziomu nie przeskoczymy, ponieważ to AJ jest tutaj stroną A - powiedział szef stajni Matchroom Boxing.

- Z przykrością muszę stwierdzić, że pomimo trzech czy czterech maili i tuzinów telefonów nie otrzymaliśmy ani jednej odpowiedzi od zespołu Wildera. W końcu człowiek zaczyna myśleć, że aż tak im na tej walce nie zależy. Jak sądzę, planują rewanż z Furym - dodał.

Wilder walczył z Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO) na początku grudnia. Pojedynek zakończył się remisem po dwunastu rundach. Po walce obaj pięściarze wyrazili chęć rewanżu.

Dowiedz się więcej na temat: Eddie Hearn | Anthony Joshua | Deontay Wilder

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje