Reklama

Reklama

Dirrell pod wrażeniem 50 Centa i Mayweathera

Zawodnik wagi super średniej, Andre Dirrell (20-1, 14 KO) jest jednym z nabytków nowej grupy promotorskiej Floyda Mayweathera Jr i znanego rapera 50 Centa.

"The Matrix" jest zachwycony nowymi perspektywami, które otwierają przed nim wielkie możliwości i liczy, że w najbliższym czasie powróci do gry. Aktualnie Andre trenuje w gymie "Money'a" w Las Vegas i prawdopodobnie powróci na ring w listopadzie.

- Floyd mnie wyróżnił i chce wprowadzić mnie na wyższy poziom. Oglądając jego treningi, byłem zszokowany i wiem co muszę zrobić. Rozmawiałem z nim o mojej przyszłości i teraz mogę spokojnie zająć się treningami - powiedział Dirrell.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy