Reklama

Reklama

Dillian Whyte: Dam Wilderowi wypłatę życia

- Usiądę na spokojnie z Wilderem i porozmawiam z nim o naszej walce. To ma przecież sens. Dam mu wypłatę życia i dobre widowisko - mówi Dillian Whyte (23-1, 17 KO) kilkanaście godzin po brutalnym nokaucie jaki zafundował Lucasowi Browne'owi (25-1, 22 KO).

Anglik już przed starciem z Australijczykiem był najwyżej notowanym zawodnikiem w rankingu WBC. Teraz dodatkowo pokazał się z dobrej strony Amerykanom, bo jego wczorajsze starcie za oceanem transmitowała stacja HBO. Deontay Wilder (40-0, 39 KO) ma już na koncie siedem skutecznych obron tytułu mistrza świata królewskiej kategorii.

"Wypełnimy każdą halę. Nie jestem mistrzem świata, a cała O2 Arena była wczoraj wypełniona po brzegi. Chcę walki mistrzowskiej, chcę Wildera. Jego będzie łatwiej pokonać niż Joshuę. Jestem gotowy na niego w każdej chwili, choćby teraz. Wczoraj udowodniłem, że stać mnie na sporo, ale wciąż mam jeszcze spory zapas i mogę boksować znacznie lepiej. Jeśli Wilder zechce, bym stoczył jeszcze jedną walkę, zrobię to" - dodał Whyte.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama