Reklama

Reklama

"Diablo" Włodarczyk musi odsiedzieć wyrok. Pięściarz zabrał głos dla Interii

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w rozmowie z Interią potwierdził informację, że już za kilka dni musi stawić się do odbycia wyroku. Krótko podzielił się swoimi emocjami i zapowiedział, że to jeszcze nie koniec byłego dwukrotnego mistrza świata w boksie zawodowym.

Informację w środowe przedpołudnie na temat Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka "odpalił" na Twitterze Andrzej Wasilewski, szef grupy KnockOut Promotions, z wykształcenia prawnik - więcej TUTAJ!

Krzysztof Włodarczyk musi odsiedzieć 5 miesięcy

"Wczoraj, podczas posiedzenia sądu penitencjarnego, odrzucony został wniosek Krzysztofa Diablo Włodarczyka dotyczący odbycia kary w systemie dozoru elektronicznego, czyli obrączki. Tym samym Diablo 1 lutego musi się stawić w ZK w celu odbycia kary w ostatniej sprawie w związku z prowadzeniem aut wbrew wyrokowi" - napisał.

Reklama

Z naszych informacji wynika, że "Diablo" Włodarczyk ma do odsiedzenia pięć miesięcy.

"Diablo" Włodarczyk: Jeszcze usłyszycie o mistrzu Europy Krzysztofie Włodarczyku

Skontaktowaliśmy się z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem, który w temacie samego postanowienia sądu, odrzekł krótko. - Jestem załamany, ale nie komentuję ani nie krytykuję wyroku sądu - powiedział Interii 40-letni były mistrz świata kategorii junior ciężkiej.

Na słowa, aby po wyjściu na wolność jeszcze jak najwięcej zdążył wycisnąć z końcówki kariery sportowej, "Diablo Włodarczyk odparł: - Po wyjściu z aresztu nie odpuszczę nawet sekundy. To mogę ci Artur obiecać. Jeszcze usłyszysz o mistrzu Europy, którym będzie Krzysztof Włodarczyk! - zapowiedział jeden z najbardziej utytułowanych polskich pięściarzy zawodowych w historii.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w tej sprawie już raz był pozbawiony wolności. Za kratkami spędził sto dni, a na wolność wyszedł w połowie kwietnia 2021 roku. A wszystko to w związku z kierowaniem samochodem mimo cofniętych uprawnień. Dopuszczał się tego w okresie tzw. próby. Decyzją sądu teraz znów musi stawić się w miejscu odosobnienia.

Artur Gac

Zobacz też: 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy