Reklama

Reklama

Deontay Wilder: Tyson Fury? Nie będę miał dla niego litości

​Deontay Wilder znokautował Artura Szpilkę i już myśli o kolejnych pojedynkach. Po walce Amerykanina z Polakiem, na ring wtargnął Tyson Fury i wdał się w sprzeczkę z czempionem. "Mam go dość i zamierzam spuścić mu manto" - powiedział wkrótce potem Wilder.

Pojedynek Deontaya Wildera z Arturem Szpilką oglądało wielu czołowych bokserów wagi ciężkiej - wśród nich m.in. Aleksander Powietkin i Tyson Fury.

Brytyjczyk tuż po zakończeniu walki wtargnął na ring i wdał się w sprzeczkę z Wilderem. Niewiele brakowało, a pomiędzy dwoma pięściarzami doszłoby do bijatyki. Fury wyraźnie zresztą miał na to ochotę i wyzywał Amerykanina.

"Fury taki właśnie jest. To kompletnie nieprzewidywalny gość. Od czterech lat dążę do pojedynku z nim, a teraz on zobaczył, że warto się ze mną zmierzyć. Ja mam już dość gadania, pora zorganizować pojedynek" - powiedział chwilę potem Wilder.

Reklama

"To może być jeden z największych pojedynków wagi ciężkiej od lat. Jestem gotowy walczyć z Fury’m nawet w Wielkiej Brytanii. Czekam na to, bo to będzie wielka chwila" - dodał Amerykanin.

"Widzę, że Fury już zaczyna gadać. Ten facet to wielka gęba. Chcę tylko, żebyście pamiętali, że gadanie to jedno, a walka w ringu to coś zupełnie innego. Nie będę miał dla Fury’ego litości. Mam go dość i zamierzam spuścić mu manto" - zakończył Wilder.

Przypomnijmy, że Tyson Fury w ubiegłym roku niespodziewanie pokonał wieloletniego króla wagi ciężkiej - Władimira Kliczkę i zdobył należące wcześniej do Ukraińca pasy WBA, WBO i IBF. Ten ostatni tytuł został mu potem odebrany, gdyż Brytyjczyk nie chciał stanąć w jego obowiązkowej obronie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy