Reklama

Reklama

Denis Lebiediew pokonał Victora Emilio Ramireza przez nokaut techniczny

​Rosjanin Denis Lebiediew (29-2, 22 KO) pokonał Argentyńczyka Victora Emilio Ramireza (22-3-1, 17 KO) przez nokaut techniczny w drugiej rundzie i zunifikował pasy WBA i IBF kategorii junior ciężkiej.

Starcie Lebiediewa z Ramirezem było od dłuższego czasu wyczekiwane przez kibiców, ponieważ na ringu w Moskwie zmierzyli się mistrz świata federacji WBA i IBF. Ten pierwszy pas należał do Rosjanina, a posiadaczem drugiego był Argentyńczyk.

Reklama

Od pierwszego gongu mocno do przodu ruszył Ramirez, który błyskawicznym atakiem próbował zaskoczyć faworyta miejscowej publiczności. Lebiediew nie dał się jednak oszukać i dzięki znakomitej pracy nóg unikał ciosów rywala.

Rosjanin wcale nie zamierzał się zresztą ograniczać tylko do uników. Od początku drugiej rundy poszedł na otwartą wymianę ciosów i zapędził rywala do narożnika. Tam zasypał go lawiną ciosów, a Argentyńczyk padł na deski po prawym sierpowym.

Ramirez zdołał się podnieść, ale doświadczony Lebiediew poczuł swoją szansę i dopadł do przeciwnika, aby wykończyć swoją robotę. Rosjanin niemiłosiernie obijał półprzytomnego mistrza IBF, a sędzia Steve Smoger dopiero po dłuższej chwili przerwał pojedynek.

Denis Lebiediew jest od teraz posiadaczem pasów WBA i IBF kategorii junior ciężkiej. Przypomnijmy, że mistrzem według WBO jest Polak Krzysztof Głowacki, który niedawno w rozmowie z Interią powiedział, że starcie z Rosjaninem to jego wielkie marzenie.

Dowiedz się więcej na temat: Denis Lebiediew | Victor Ramirez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje