Reklama

Reklama

David Haye rozebrał się przed kamerami

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych pięściarzy ostatnich lat, David Haye znów o sobie przypomniał. Brytyjczyk rozebrał się przed kamerami podczas kręcenia telewizyjnego show w australijskiej dżungli.

W programie "I'm a Celebrity... Get Me Out of Here" Haye wraz z innymi gwiazdami przechodzi szkołę przetrwania w dżungli. Jak przystało na porządne reality show w programie nie brakuje golizny. Pierwsza swoje wdzięki pokazała 22-letnia aktorka, Helen Flanagan, która wzięła prysznic w skąpym stroju kąpielowym.

Reklama

"Hayemaker" chyba źle się poczuł w roli aktora drugiego planu i postanowił przebić występ ślicznej Heleny. Pięściarz, który w swojej karierze pracował również jako model, rozebrał się do naga i podobnie jak młoda aktorka poszedł pod prysznic.

Haye jest równie utalentowanym, co kontrowersyjnym bokserem. Był mistrzem świata wagi cruiser i ciężkiej. Przez część kibiców i fachowców był uważany za jednego z nielicznych pięściarzy, którzy mogą pokonać braci Kliczko. W lipcu 2011 roku Brytyjczyk przegrał jednak na punkty z Władimirem, a po walce tłumaczył, że przyczyną porażki była kontuzja palca u nogi.

Parę miesięcy później w wieku zaledwie 31 lat przeszedł na sportową emeryturę. Następnie na konferencji prasowej po walce Derecka Chisory z Witalijem Kliczką pobił się ze swoim rodakiem i ogłosił powrót na ring. W lipcu znokautował Chisorę i znów został jednym z poważniejszych kandydatów do walki o tytuł, tym razem ze starszym z ukraińskich dominatorów wagi ciężkiej.

Warto podkreślić, że w Polsce również mieliśmy reality show z udziałem bokserów. Przed paroma laty do domu "Wielkiego Brata" trafili Marcin Najman i Albert Sosnowski.Tyle że ani "El Testosteron", ani "Dragon" na równie kontrowersyjny ruch co Haye się nie zdecydowali.

Dowiedz się więcej na temat: haye | Witalij Kliczko | Marcin Najman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje