Reklama

Reklama

Dariusz Michalczewski szczery do bólu. "Tiger" o swoich błędach

​Dariusz Michalczewski niedawno wydał swoją trzecią książkę pt. "Tiger. Bez cenzury". Na antenie TVN były mistrz świata wagi półciężkiej i junior ciężkiej opowiedział szczerze o błędach, jakie popełnił w swoim życiu.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Sport Interia na Twitterze - kliknij!

Reklama

Były znakomity polski pięściarz Dariusz Michalczewski w programie "Dzień Dobry TVN" opowiedział o swojej książce pt. "Tiger. Bez cenzury". Michalczewski nie ukrywał, że czytelnicy tym razem dowiedzą się nie tylko o jego wielkich zwycięstwach, ale także o słabościach.

"Ta książka jest wyjątkowa, szczera do bólu. Postanowiłem wyjaśnić, dlaczego popełniałem w moim życiu błędy. Myślę, że to fajna książka dla młodych ludzi, którzy wchodzą w dorosłe życie" - przyznał były pięściarz.

"Miałem w życiu ciężko. Wiele razy musiałem uciekać, mam za sobą kilka rozwodów. Z wielu rzeczy nie jestem dumny, a najbardziej żałuję tego, że jako młody człowiek nie miałem kultury w piciu. Nie mogłem za długo zostawać na imprezach, bo to się źle kończyło" - dodał Michalczewski.

47-letni obecnie "Tiger" nigdy nie ukrywał, że prowadził bujne życie towarzyskie. Zmieniał kobiety jak rękawiczki, zdarzało mu się mieć kilka partnerek jednocześnie.

CZYTAJ DALEJ - KLIKNIJ!

MICHALCZEWSKI O ZDRADACH I BÓJKACH - CZYTAJ DALEJ. KLIKNIJ!

Dowiedz się więcej na temat: dariusz michalczewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje