Reklama

Reklama

Dariusz Michalczewski: Arturowi Szpilce brakuje pokory, respektu, szacunku

- Artur Szpilka jest jeszcze bardzo młody. Jak się nauczy trochę pokory, respektu, szacunku, to może coś z niego będzie. Jakieś papiery ma, ale musi mieć więcej tego, o czym mówię - ocenił polskiego boksera wagi ciężkiej Dariusz Michalczewski.

Dariusz Michalczewski ostatnio wziął udział w tzw. Gali Białych Kołnierzyków i zmierzył się z prezydentem Poznania Jackiem Jaśkowiakiem. Była to typowa impreza charytatywna, ale nie zabrakło na niej pytań o poważny boks.

"Tiger" po raz kolejny w ostrych słowach odniósł się do możliwości Artura Szpilki. - Jest jeszcze bardzo młody. Jak się nauczy trochę pokory, respektu, szacunku, to może coś z niego będzie. Jakieś papiery ma, ale musi mieć więcej tego, o czym mówię - ocenił Michalczewski.

Pięściarski świat ostatnio zadziwił Krzysztof Głowacki, który zdobył tytuł wagi junior ciężkiej. Czy Polak może pójść krok dalej i w przyszłości zunifikować pasy najpoważniejszych federacji?

- To jest bardzo skromny chłopak. W przeciwieństwie do Szpilki, ma pokorę i szacunek. Trzymam za niego kciuki. Bardzo bym chciał, żeby ten chłopak zunifikował pasy i bronił tytułu przez 10 lat.

Dowiedz się więcej na temat: Michalczewski Dariusz | Artur Szpilka | Krzysztof Głowacki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje