Reklama

Reklama

Dana White, szef UFC, w poniedziałek chce zacząć rozmowy z Mayweatherem

Dana White, prezydent największej na świecie organizacji MMA, oznajmił, że najpóźniej do niedzieli chce osiągnąć porozumienie z Conorem McGregorem w sprawie walki z Floydem Mayweatherem Juniorem.

- Zamierzam zaklepać tę sprawę do niedzieli, a potem przystąpić do negocjacji z zespołem Mayweathera. Jeśli uda się to zrobić w tym przedziale czasowym, będzie możliwość, że do tego pojedynku dojdzie. Ale trzeba jeszcze negocjować z nimi (ludźmi Mayweathera - przyp. red.). Nie ma gwarancji, że dojdziemy do porozumienia - stwierdził szef UFC.

Rozmowy z emerytowanym pięściarzem miałyby ruszyć w poniedziałek. White podkreślił, że jest optymistą i wierzy, iż uda się dobić targu z 40-letnim Amerykaninem.

Walka Mayweather-McGregor odbyłaby się na zasadach bokserskich. White szacuje, że najpopularniejszy zawodnik jego organizacji otrzymałby za nią 75 milionów dolarów. 

Reklama

Niewykluczone, że Mayweather zyskałby jeszcze więcej. W przeszłości "Money" Floyd, który nie walczył od 12 września 2015 roku, mówił, że wróci na ring tylko za co najmniej 100 milionów dolarów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy