Reklama

Reklama

Czakijew wraca w grudniu. Chce nowego trenera

Rachim Czakijew (17-1, 13 KO) kontynuuje odbudowywanie swojej kariery po pierwszej porażce w karierze i kolejną walkę stoczy w grudniu.

Rosjanina czekają ważne zmiany - pięściarz w porozumieniu ze swoimi menadżerami postanowił zmienić głównego trenera. Wszystko wskazuje na to, że nowy szkoleniowiec zostanie oficjalnie potwierdzony przed grudniowym występem.

Przypomnijmy, że Rosjanin w czerwcu na gali w Moskwie po raz pierwszy zaznał goryczy porażki na ringu profesjonalnym. Jego pogromcą był nasz Krzysztof Włodarczyk (48-2-1, 34 KO), który mimo problemów w początkowej fazie walki przełamał rywala i obronił tytuł WBC wagi cruiser.

Czakijew udanie powrócił po porażce z rąk "Diablo" w walce z Giulianem Illie (20-7-2, 6 KO), którego pokonał przed czasem na gali w Moskwie.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy