Reklama

Reklama

Coraz bliżej walki Mayweather - Pacquiao. Telewizje negocjują

Trwają negocjacje pomiędzy telewizjami Showtime i HBO w sprawie łączonej transmisji z walki Floyda Mayweathera Jr. (47-0, 26 KO) z Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO). Stephen Espinoza, który odpowiada za sport w tej pierwszej stacji, przyznał, że do porozumienia jeszcze daleko, ale poczyniono już znaczące postępy.

"Wszyscy się zgodziliśmy, że nie będziemy prowadzić negocjacji za pośrednictwem mediów. Mogę powiedzieć tylko tyle, że cały czas pertraktujemy i widać efekty. Przed nami wciąż długa druga, podczas której trzeba będzie rozwiązać kilka dużych problemów. Postępy są jednak naprawdę spore i zamierzamy dalej nad tym pracować" - powiedział.

Anonimowy informator portalu ESPN zdradził z kolei, że w środę w jednej z nowojorskich restauracji doszło do spotkania przedstawicieli obu stacji. Wzięli w nim udział m.in. Espinoza, a także szef HBO Richard Plepler i prezydent HBO Sports Ken Hershman. "To wyścig na sto metrów, a obecnie obie strony znajdują się mniej więcej na czterdziestym metrze" - ocenił rozmówca Dana Rafaela.

Espinoza podkreśla natomiast, że pewne jest jedno - z Pacquiao czy bez, Mayweather stoczy kolejną walkę 2 maja. "O pojedynku z Pacquiao nie mogę mówić, ale mogę za to zagwarantować, że Floyd wystąpi 2 maja. Co do tego mamy całkowitą jasność. Floyd nie bierze pod uwagę żadnej innej daty" - stwierdził.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL