Reklama

Reklama

​Chris Arreola znokautował Setha Mitchella w 1. rundzie

​Chris Arreola (36-3, 31 KO) spełnił obietnicę sprzed walki i znokautował Setha Mitchella (26-2-1, 19 KO) już w pierwszej rundzie.

"Mayhem" zaczął walkę dobrze i boksował ostrożnie w pierwszych kilkudziesięciu sekundach, ale w końcu nadział się na kontrujący lewy sierpowy rywala. Cios nie był czysty, ale i tak naruszył Setha.

Chwilę później Mitchell próbował odpowiedzieć i tym razem Arreola skontrował prawym prostym, po którym Mitchell był już mocno zraniony.

Były futbolista desperacko walczył o przetrwanie, ale już po chwili leżał na deskach. Sędzia Jack Reese nie zdecydował się na liczenie, lecz to odwlekło się tylko o kilkanaście sekund. Mitchell wstał szybko po nokdaunie, lecz Arreola nie mógł wypuścić takiej okazji i rzucił się do ostatecznego ataku.

Reklama

Znów dał o sobie znać całkowity brak obrony Setha i walka została przerwana, kiedy bezradny Mitchell wpadł w liny, przy których "Koszmar" bezlitośnie by go wykończył, gdyby nie interwencja Reese'a.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy