Reklama

Reklama

Chisora "wsypał" Kownackiego. Brytyjczyk zdradził szczegóły boju z Polakiem

Adam Kownacki (20-2, 15 KO) potwierdził niedawno, że nawiązano kontakt z jego zespołem w sprawie walki z Dereckiem Chisorą (32-12, 23 KO). Dziś Chisora przypadkiem zdradził szczegóły tego pojedynku, który prawdopodobnie jest już dograny!

- Chisora na Instagramie przez przypadek pokazał wszystko! Jak się przybliży zdjęcie (prawdopodobnie kontraktu na walkę - przyp. red.), to widać wszystkie szczegóły - walka 9 lipca w O2 (hala w Londynie - przyp. red.), a jako "opponent"... Adam Kownacki! - poinformował współpracujący m.in. z TVP Sport Kacper Bartosiak.

Chisora kontra Kownacki? Brytyjczyk podał datę walki

Przypomnijmy, że w 2020 i 2021 roku Kownacki przegrał przed czasem dwie walki z Robertem Heleniusem i stanął na rozdrożu.

Natomiast Chisora przegrał ostatnie trzy pojedynki, ale rywali miał niezwykle mocnych - Aleksandra Usyka i Josepha Parkera. Konfrontacja noszącego wymowny pseudonim "War" Brytyjczyka z "Babyface'em" to wciąż gwarancja wielkiej ringowej wojny. 

Reklama

W czwartek promotor Chisory, Eddie Hearn potwierdził, że "Del Boy" swoją część kontraktu już podpisał. Teraz trwa oczekiwanie, aż to samo zrobi Adam Kownacki, z którym negocjacje są w toku.

Reklama

Reklama

Reklama