Reklama

Reklama

Chisora pobił się z Kliczką na wakacjach?

Brytyjski brukowiec "The Mirror" opublikował artykuł o kolejnym skandalu z udziałem Derecka Chisory (17-4, 11 KO). Słynący z kontrowersyjnych zachowań "Del Boy" miał wdać się w bójkę z niekwestionowanym mistrzem świata wagi ciężkiej - Władimirem Kliczko (60-3, 51 KO).

Podobno zawodnicy całkowicie przypadkowo wpadli na siebie w nocnym klubie na Ibizie i po krótkiej konfrontacji zostali rozdzieleni przez ochronę.

Reklama

Nie było to pierwsze spięcie na linii Chisora-Władimir. W lutym ubiegłego roku Dereck splunął młodszemu Kliczce wodą w twarz kilka minut przed walką z jego bratem Witalijem.

Dla urodzonego w Zimbabwe Anglika był to prawdopodobnie najbardziej szalony weekend życia - dzień wcześniej spoliczkował przecież swojego rywala, a kilka godzin później bił się z Davidem Haye'em (26-2, 24 KO) na konferencji prasowej po przegranej z Kliczko.

- Oni mają za sobą już inne spięcia, ale to był zupełny przypadek, że wpadli na siebie podczas wakacji - oświadczył trener Derecka Don Charles, a jego słowa zdają się potwierdzać, że zajście faktycznie mogło mieć miejsce.

Władimir kolejną walkę stoczy 5 października w Moskwie, gdzie jego przeciwnikiem będzie Aleksander Powietkin (26-0, 18 KO). Dereck wróci na ring 21 września, a promotor Frank Warren zapewnia, że jego rywal również będzie mocny.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje