Reklama

Reklama

Cecilia Breakhus obroniła mistrzowskie pasy

Królowa kobiecego boksu Cecilia Breakhus (30-0, 8 KO) wciąż nie znalazła swojej pogromczyni. Podczas gali boksu zawodowego w Oslo świetna reprezentantka Norwegii pewnie wypunktowała Klarę Svensson (17-2, 5 KO).

Pojedynek nie miał większej historii i właściwie od początku toczył się pod dyktando dużo silniejszej i lepiej wyszkolonej technicznie Breakhus.

Po dziesięciu jednostronnych rundach sędziowie punktowali jednogłośnie 99-91, 99-91, 100-90 na korzyść "First Lady", która dzięki temu zachowała mistrzowskie pasy federacji WBC, WBA, IBF, WBO i IBO w wadze półśredniej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy