Reklama

Reklama

Brodnicka broni tytułu 26 października w Lublinie

26 października podczas gali B.ILO Boxing Night w Lublinie do drugiej obrony tytułu mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej przystąpi Ewa Brodnicka(15-0, 2 KO). Jej rywalką będzie reprezentująca RPA Nozipho Bell (8-1-1, 3 KO).

Podczas imprezy organizowanej przez stajnię Tymex Box Promotions kibicom pokażą się również miejscowy Łukasz Maciec (24-3-1, 5 KO), Mateusz Rzadkosz (8-0-1, 3 KO), Kamil Bodzioch (1-0, 1 KO), a także zawodowe debiuty zanotują bracia Maksymilian i Stanisław Gibadło.

Brodnicka do swojego kolejnego pojedynku już od jakiegoś czasu przygotowuje się pod okiem Gusa Currena na Florydzie. Przypomnijmy, że "Kleo" ostatni występ zanotowała w kwietniu, pokonując na punkty podczas gali z cyklu "Polsat Boxing Night" Sarę Pucek.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama