Reklama

Reklama

Brewster: Gołota odczuje moje ciosy

"Don King bardzo chciał tej walki. Nie mogłem odmówić, bo wiele mu zawdzięczam" - powiedział w "Fakcie" Lamon Brewster. W maju zmierzy się on z Andrzejem Gołotą w walce o mistrzostwo świata wagi ciężkiej organizacji WBO.

"Pokonanie go może być wielkim krokiem w mojej karierze. Andrew ma nazwisko. Od lata jest w tym biznesie i walczył z wielkimi mistrzami" - dodał 32-letni Amerykanin.

Jaki Brewster ma sposób na pokonanie polskiego pięściarza? "Mój zawód to bicie wielkich facetów. Walczyłem z wieloma z nich i dałem sobie radę. Teraz będzie tak samo. Mam mocny cios i Gołota odczuje go na swojej twarzy" - powiedział Brewster.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama