Reklama

Reklama

Borek: Nie będzie walki Wacha z Rekowskim na PBN

​Walka Mariusza Wacha (31-1, 17 KO) z Marcinem Rekowskim (16-1, 13 KO), która miała się odbyć na wrześniowej gali Polsat Boxing Night w Łodzi, nie dojdzie do skutku - poinformował na Twitterze Mateusz Borek.

- Za namową promotora Andrzeja Wasilewskiego, Rex chce absurdalnej kasy. A sami płacili mu za ME 1/3 tego,co mu zaoferowaliśmy - napisał dziennikarz Polsatu na swoim koncie w serwisie społecznościowym Twitter.

Reklama

Borek dodał, że występ Rekowskiego na Polsat Boxing Night jest już praktycznie wykluczony. - Niech idzie swoją drogą - napisał dziennikarz.

Możliwe za to, że na gali mimo wszystko pojawi się popularny "Polski Olbrzym". - Nikt nie powiedział, że Wach bez PBN - oświadczył Borek.

Podkreślił przy okazji, że możliwa jest też inna ciekawa walka w wadze ciężkiej, pomiędzy Krzysztofem Zimnochem (17-0-1, 11 KO) a Pawłem Kołodziejem (33-1, 18 KO). - Jest wola z obu stron - napisał.

Gala Polsat Boxing Night odbędzie się 26 września. W głównej walce wieczoru pięści skrzyżują dawne gwiazdy światowych ringów - Tomasz Adamek i Przemysław Saleta.

Dowiedz się więcej na temat: Mariusz Wach | Marcin Rekowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama