Reklama

Reklama

Boks. Wściekły Fury zapowiada ciężki nokaut na Wilderze

Wygląda na to, że latem czeka nas pojedynek Tyson Fury vs Deontay Wilder III. Ostatnie wypowiedzi Fury'ego wobec Amerykanina są bardzo agresywne i dolewają doliwy do ognia.

- Za pierwszym razem dostałeś lekcję boksu, za drugim razem całkowicie cię zniszczyłem. Aż strach pomyśleć, co zrobię z tobą teraz (...) Nie zapłaciłbym Wilderowi 20 milionów dolarów odstępnego. Zapłacę mu wp***. Nie dałbym mu nawet stu tysięcy, wolę walnąć go mordę moją wielką pięścią - powiedział Fury, który zdobył tytuł w lutym zeszłego roku, wygrywając z Wilderem przed czasem. Potem Amerykanin oskarżał Brytyjczyka o oszustwo i spisek, czekając przy okazji od kilku miesięcy na wyrok sądu arbitrażowego w sprawie trzeciej walki.

Fury wulgarnie zwyzywał Wildera

- Deontay Wilder to c*** i gów***, który szuka tylko wymówek. Ktokolwiek wejdzie ze mną do ringu w mojej nadchodzącej walce, zostanie rozwalony na kawałki. Ciężko znokautowany i uszkodzony - dodał wściekły ''Król Cyganów'', któremu uciekła sprzed nosa letnia walka o wszystkie pasy z Anthonym Joshuą. 

Reklama

Mówi się, że do końca maja wszystkie szczegóły nakazanej w poniedziałek niespodziewanie przez sąd arbitrażowy walki Fury vs Wilder III mogą zostać uzgodnione. Wstępna data tego pojedynku to 24 lipca, ewentualnie 14 sierpnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama