Reklama

Reklama

Boks. Wpadła Cielepały, Chruślicki nokautuje w pierwszej rundzie

Mateusz Cielepała (1-1, 1 KO) wyrastał na głównego faworyta turnieju wagi ciężkiej. W Kałuszynie miał wygrać stosunkowo łatwo i rozpędzony podejść do półfinału, tymczasem Jacek Chruślicki (5-0, 3 KO) znokautował go ciężko już w pierwszej rundzie!

Obaj panowie ostro ruszyli do bombardowania obszernymi, za to mocnymi sierpami. Ktoś musiał paść. Pierwszy czysto i mocno trafił Chruślicki prawą ręką, posyłając faworyzowanego rywala na deski. Ten szybko się poderwał, ale zamiast dać sobie czas na dojście do siebie, koniecznie chciał odpowiedzieć. I nadział się na kolejną "bombę". 

Po drugim liczeniu sędzia Robert Gortat dopuścił jeszcze aktualnego mistrza Polski wagi super ciężkiej. A temu do przerwy pozostało tylko dwadzieścia sekund. Niestety zabrakło mu doświadczenia i zamiast sklinczować, dalej chciał się bić. Poszła kolejna "bomba" i skończyło się ciężkim nokautem. Miał być półfinał z Jakubem Sosińskim, a teraz... Organizatorzy turnieju mają poważny problem.

Reklama

Wcześniej świetnie dysponowany Maksim Hardzeika (7-0, 3 KO) ograł do jednej bramki Bartłomieja Grafkę (22-35-3, 10 KO). Obijał go przez osiem rund i na pewno zabrał twardemu pięściarzowi ze Śląska sporo zdrowia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy