Reklama

Reklama

Boks. Wilder dokonuje czystki w zespole: Pozbywam się podstępnych żmij

Walka Tyson Fury vs Deontay Wilder III o będące w posiadaniu Brytyjczyka mistrzostwo świata WBC wagi ciężkiej przesunęła się już na koniec roku (pierwotnie planowano ją na lipiec), tymczasem Amerykanin, który wykorzystał zapis w kontrakcie na drugą walkę i zdecydował się na kolejną konfrontację ze swoim lutowym pogromcą, dokonuje teraz czystki w swoim teamie.

- Pozbywam się wszystkich podstępnych żmij. Przerwa pozwoliła mi na wyrwanie chwastów i zrozumienie tego, co się działo. Można zgromadzić wokół siebie wielu wspaniałych ludzi, ale nie da się kontrolować ludzkiej zazdrości - powiedział Wilder.

- Wydaje ci się, że ludzie blisko ciebie są szczęśliwi, ale oni nie chcą poświęcić tak wiele jak ty. Zazdroszczą rzeczy, których nie mają i musiałem to wyplewić, zmienić pewne rzeczy - dodał  ''Bronze Bomber''.

- Odezwało się do nas wielu ludzi z ofertą pomocy, ale trzeba uważać, bo niektórzy chcą tylko rozgłosu. Boks to szemrany biznes, pełen korupcji (...) W moim teamie będzie dwóch nowych ludzi, znowu tworzymy coś wspaniałego - podsumował temat artysta nokautu z Alabamy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama