Reklama

Reklama

Boks. Wilder do Ortiza: Zrobię z ciebie przykład

Amerykański pięściarz ​Deontay Wilder (39-0, 38 KO) nie ma wątpliwości, że pokona Luisa Ortiza (28-0, 24 KO), z którym za niespełna dwa tygodnie zmierzy się w hali Barclays Center na Brooklynie.

- Zrobię z ciebie przykład. Ludzie mówią, że masz umiejętności i żądzę zwycięstwa, że jesteś "King Kongiem", straszydłem. Mogą tak gadać, ale "Brązowy Bombardier skopie ci tyłek - oznajmił mistrz WBC w wadze ciężkiej.

Amerykanin zmierzy się z Kubańczykiem 3 marca. W razie zwycięstwa będzie dążyć do unifikacji tytułów.

- Największa byłaby walka z Joshuą i to właśnie jej pragnę. Nalegam na nią od dwóch lat. Ludzie myślą, że zaczęło się to dopiero teraz, ale to nieprawda. Niech zrobią research i mówią o faktach zamiast o fikcji. Chcę zunifikować pasy, niezależnie od tego, czy będzie je miał Joshua, czy Parker. Nieistotne, kto je posiada, chcę po prostu unifikacji. Nie mógłbym się jaśniej wyrazić - stwierdził.

Reklama

Wspomniani Anthony Joshua (20-0, 20 KO) i Joseph Parker (24-0, 18 KO) skrzyżują rękawice 31 marca na Principality Stadium w Cardiff. Wilder będzie podczas tej gali pracować jako ekspert brytyjskiej telewizji Sky Sports.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL