Reklama

Reklama

Boks. Whyte: Wniosę do ringu przeciwko Powietkinowi agresję

Walka Dilliana Whyte'a (27-1, 18 KO) z Aleksandrem Powietkinem (35-2-1, 24 KO) została przeniesiona z początku maja na 4 lipca. Zmotywowany Anglik zapowiada wybuchowy boks i wielki występ.

- Kiedyś oglądałem jego walki z Boswellem czy Rahmanem, teraz jednak nadszedł mój czas. Wniosę do tej walki maksimum przemocy i agresji. Będę brutalny - zapowiada oficjalny pretendent do pasa WBC wagi ciężkiej.

- Powietkin widział w ringu już wszystko, a ja wciąż się rozwijam jako zawodnik, dlatego walki z takimi zawodnikami jak on to dla mnie znakomita lekcja i nauka. Wierzę jednak, że go pokonam - dodał Whyte, który jeszcze w marcu wyjechał samochodem do Portugalii. Tam kontynuuje swoje przygotowani do walki z Powietkinem w nowym terminie.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy