Reklama

Reklama

Boks. Whyte: Miller to "śmieciowy" zawodnik, Joshua go znokautuje

Dillian Whyte (25-1, 18 KO) jest zły na Anthony'ego Joshuę (22-0, 21 KO) za to, że zamiast jego, na kolejnego rywala wybrał Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO). Tym bardziej, że zdaniem Dilliana amerykański pretendent to "śmieciowy zawodnik".

Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia walki AJ-a z "Big Baby", ale już bardzo głośno o tym, że ta para ma zostać skojarzona 1 lub 8 czerwca w sławnej Madison Square Garden w Nowym Jorku. Panujący mistrz świata wagi ciężkiej federacji IBF/WBA/WBO ma dostać za ten pojedynek łącznie aż 25 milionów funtów.

- Nie mogę uwierzyć, że wybrali Millera zamiast mnie. Przecież to "śmieciowy" zawodnik. Z drugiej strony trochę rozumiem taki krok. To czysty biznes. Joshua musi zawalczyć na antenie DAZN w Ameryce, a Miller to idealny wybór. Pozostaje niepokonany, nie ma mocnego ciosu, za to będzie dużo gadał przed walką. Tak więc jest wymarzonym rywalem. Do końca siódmej rundy Joshua go znokautuje - przekonuje Whyte.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL