Reklama

Reklama

Boks. Wayne Rooney wytypował wynik walki Wildera z Furym

Druga walka Deontay'a Wildera z Tysonem Furym elektryzuje kibiców w równym stopniu, jak pierwsza. O typ dotyczący tego pojedynku pokusił się nawet Wayne Rooney.

W rozmowie z talkSPORT piłkarz Derby Country wrócił też do pierwszej walki obu zawodników i stwierdził, że tym razem pojedynek będzie równie emocjonujący.

- Myślę, że to będzie interesująca walka - stwierdził i dodał - Po tym co stało się ostatnim razem, trzymam się swojego zdania, że zwyciężył Fury. Był na deskach, ale przez większość walki dominował.

Rooney nie ukrywa, że wierzy w Brytyjczyka. Nie sądzi jednak, żeby walka zakończyła się przed czasem.

- Wilder będzie cierpliwie czekać na nokaut. Fury wygląda jednak lepiej. Myślę, że wygra na punkty - powiedział.

Reklama

Walka Wilder - Fury będzie wydarzeniem  wieczoru podczas sobotniej gali w MGM Grand w Las Vegas. Obaj pięściarze wyjdą do ringu w niedzielę nad ranem polskiego czasu.

MP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy