Reklama

Reklama

Boks. Walka o cztery pasy w kategorii junior półśredniej na początku maja

Bob Arum dopina walkę o wszystkie cztery pasy wagi ciężkiej. To bardzo medialne, ale szef grupy Top Rank jest również o krok od zorganizowania podobnej potyczki - o wszystkie tytuły mistrzowskie, w kategorii junior półśredniej.

Josh Taylor (17-0, 13 KO) - mistrz WBA i IBF w limicie 63,5 kilograma, ma w kolejnym starcie spotkać się z Jose Carlosem Ramirezem (26-0, 17 KO), czempionem według WBC i WBO. Arum promuje Taylora i współpracuje z Ramirezem.

- Pojedynek może odbyć się już na początku maja w Ameryce, takie są plany. Pośpieszyłem Josha z wizą, bo on chce przylecieć tu na miesiąc przed terminem i potrenować w naszej sali, w której trenuje również Tyson Fury - zdradził Arum.

- Jestem przekonany w stu procentach, że uporam się z Ramirezem i go pokonam. Widziałem dużo jego walk i w niczym nie jest ode mnie lepszy. W każdym aspekcie mam nad nim przewagę. Bokserskie IQ czy półdystans są jest po mojej stronie, choć oczywiście doceniam jego klasę sportową. Nie zostanie się przecież mistrzem świata bez powodu. Po prostu wierzę, że jestem od niego lepszy - mówi pewny swego Szkot.

Reklama


KSW 58. Wielki powrót! Kliknij tutaj i zobacz pierwsze starcie w tym roku!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama