Reklama

Reklama

Boks. "Walka Fury - Joshua w lecie na sto procent"

Gigantyczny pojedynek mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z mistrzem IBF, WBA i WBO Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) może zostać ogłoszony lada dzień. Promotor Joshuy, Eddie Hearn twierdzi, że do walki dojdzie w lecie na sto procent i że ustalane są ostatnie szczegóły.

Reklama

- Ustalamy ostateczne wersje umów, wisimy na telefonach. Walka jest zrobiona, dojdzie do niej na sto procent. Wszystko dzieje się teraz w ogromnym tempie - powiedział Hearn.

Reklama

Przypomnijmy, że Dżudda w Arabii Saudyjskiej to miasto, w którym według współpromotora Fury'ego Boba Aruma dojdzie 24 lipca lub 31 lipca lub 7 sierpnia do największej możliwej konfrontacji we współczesnym boksie.

Hit Joshua - Fury. Znamy szczegóły

Zgodnie z umową to Saudyjczycy wybrali - oczywiście po wybraniu przez promotorów i bokserów Arabii Saudyjskiej na gospodarza - dokładną datę i miejsce walki. 

Zadaszony obiekt, na którym dojdzie do pojedynku, będzie mógł pomieścić maksymalnie 20 tysięcy kibiców. Stadion nie wchodzi w grę z uwagi na bardzo wysokie temperatury, które panują w lecie w Dżuddzie.

Jeśli chodzi o prawa telewizyjne, to transmisją PPV w USA ma zająć się telewizja ESPN, a w Wielkiej Brytanii telewizje Sky Sports i BT Sport.

Przygotuj się na galę KSW 60 i wykup dostęp już teraz! Kliknij i oglądaj transmisję na żywo.

Dowiedz się więcej na temat: Tyson Fury | Anthony Joshua | Eddie Hearn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje